Ga direct naar


Een gewaarschuwd mens

Foto nieuws 01dinsdag 16 maart 2010 16:08 Als brancheorganisatie hebben we als belangrijke taak om u te informeren over alles wat voor u als groenteman en ondernemer van belang is.

Deze informatie proberen we aan u over te brengen via ons ADN Magazine, de website en de digitale nieuwsbrief. Hierin proberen we de informatie te filteren die voor u van belang is. Niet altijd is de titel van een artikel even aantrekkelijk, maar daarvoor geldt nu eenmaal hetzelfde als bij de belastingdienst, leuker kunnen we het niet maken, wel makkelijker.

Het is dus ook van groot belang dat er kennis wordt genomen van de minder ‘spannende’ artikelen, want juist deze minder spannende artikelen kunnen aanzienlijke consequenties hebben wanneer u daar niet van op de hoogte bent of actie op onderneemt. Het gaat daarbij vaak om verschillende vormen van wetgeving. Wetgeving op het gebied van de hygiëne, arbo, personeelsbeleid, CAO en andere juridische zaken.

Op onze website is veel informatie terug te lezen. Bijvoorbeeld onder het kopje ‘Bedrijfsvoering’ staat veel belangrijke informatie. Bij twijfel over welke kwestie dan ook: neem vroeftijdig contact op met ADN T (070) 351 21 06.

Laat bepaalde vraagstukken niet liggen totdat het te laat is. In de praktijk komen we dat helaas nog erg vaak tegen.

Labels

«Terug

Reacties op "Een gewaarschuwd mens"

Nieuw bericht

Overig nieuws > 2012

mei

april

maart

februari

januari