Ga direct naar


Gezond snacken voor Hartstichting SweetEnergy gelanceerd

j_100521_sweetenergy-9524-1woensdag 26 mei 2010 11:59 "Gezond, liefdevol, maatschappelijk verantwoord, wat wil je nog meer." Jaqueline Cramer kopte 'm graag in. "Initiatieven met gezonde voeding kunnen altijd op mijn steun rekenen.

SweetEnergy hoort daar zeker bij." De voormalig minister toont zich nauw betrokken bij de strijd tegen overgewicht en de promotie van een gezonde lifestyle. Samen met schaatster Barbera de Loor en Frenk Kapiteijn van Nederlandse Hartstichting onthulde zij vrijdagaochtend 21 mei, SweetEnergy, het gezonde hartconcept van Greenco en Hartstichting. Voor de lekkere trek, een gezonde snack. Van de verkoop gaat een deel naar Nederlandse Hartstichting.  

In het verspaviljoen van de Libelle Zomerbeurs 2010 liep de temperatuur gestaag op. Rond de stand van Tommies, het meest bekende merk van Greenco, groeide de belangstelling. Behalve vakpers en professioneel geïnteresseerden, bestaat het publiek vooral uit vrouwen. De meest belangrijke doelgroep van SweetEnergy. Zij moeten de in een opvallende hartvormige doos verpakte snacktomaatjes, kopen. "Het is nog steeds de vrouw die de boodschap doet", stelt Frenk Kapiteijn van Nederlandse Hartstichting. "Ook voor ons een belangrijke groep. Weinigen weten dat hart- en vaatziekten de belangrijkste doodsoorzaak onder vrouwen is. Ook onder professionele hulpverleners is dat minder bekend." SweetEnergy is voor Hartstichting niet alleen een inkomstenbron, maar ook een coummunicatiekanaal. 

Groentenspecialist
Na beëindiging van haar schaatscarrière in 2006, presenteerde zij voor SBS6 onder meer het dieetprogramma 'De afvallers'. In 2008 verscheen het boek Lekker! Leven, eten en bewegen, waarin De Loor voedings- en bewegingsadviezen geeft, gebaseerd op haar persoonlijke ervaringen als topporter. Ook De Loor is pro-SweetEnergy: "Dit initiatief brengt gezonde voeding bij iedereen binnen handbereik." Jaqueline Cramer (PvdA) knikt instemmend en toont zich van de meest commerciële kant. "Gezond, lekker en steun voor de Hartstichting." Ze balt haar vuist. "Ga naar de groentespecialist en koop SweetEnergy."

 

Labels

«Terug

Reacties op "Gezond snacken voor Hartstichting SweetEnergy gelanceerd"

Nieuw bericht

Overig nieuws > 2012

mei

april

maart

februari

januari