AGF Servicepunt
"Als ik me aanmeld voor het AGF Servicepunt, wat krijg ik dan?" Het is teveel om op te noemen. Vandaar dat we een overzicht hebben gemaakt.
dinsdag 27 april 2010 10:03 Op 5 en 6 oktober 2010 organiseert Ahoy Rotterdam in samenwerking met AGF Detailhandel Nederland in het Expo Center te Houten AGF Detail 2010; dé vakbeurs voor AGF specialisten.Voor de 8ste maal is AGF Detail het platform waar versprofessionals elkaar ontmoeten om de nieuwste trends in de sector te aanschouwen. Inmiddels is 65% van de beschikbare standruimte gereserveerd.
Kersverse exposant Bakker en Leenheer kijkt uit naar AGF Detail. “Wij spreken onze klanten vaak per telefoon. Het is voor ons heel prettig om elkaar persoonlijk te ontmoeten op AGF Detail en al onze producten te presenteren”. Ook Boudewijn van der Wal van Veiling Zaltbommel is duidelijk over zijn reden van deelname "Veiling Zaltbommel neemt deel aan AGF Detail omdat het DE plaats en HET moment is om eens buiten de dagelijkse contacten met de groentespecialisten van gedachten te wisselen".
Ook u mag hier niet ontbreken! Laat zien wat u in huis heeft én profiteer van de mogelijkheid om in een unieke ongedwongen sfeer bestaande relaties te versterken en interessante nieuwe contacten te leggen. Klik hier voor de exposantenbrochure en het deelnameformulier. Neem voor vragen contact op met ons projectteam.
"Als ik me aanmeld voor het AGF Servicepunt, wat krijg ik dan?" Het is teveel om op te noemen. Vandaar dat we een overzicht hebben gemaakt.
