AGF Servicepunt
"Als ik me aanmeld voor het AGF Servicepunt, wat krijg ik dan?" Het is teveel om op te noemen. Vandaar dat we een overzicht hebben gemaakt.
woensdag 14 april 2010 12:59 Jeugd wil beter eten! Ruim de helft van de Nederlandse jongeren wil gezonder gaan eten. Jongeren willen graag gemakkelijk beschikken over praktische tips om van slechte eetgewoontes af te komen, bijvoorbeeld via internet. Dat blijkt uit onderzoek onder ruim 1.000 Nederlanders.
Van de jongeren tussen de 20 en 29 jaar geeft 54% aan dat zij gezonder willen eten. Het onderzoek toont aan dat juist deze groep minder vaak zelf kookt en vaker naar de snackbar gaat. Zij eten ook vaker voor de televisie of achter de computer dan andere Nederlanders, en slaan vaker het ontbijt over.
Onder alle ondervraagden blijkt een derde graag hulp te willen om gezonder te gaan eten. Maar liefst 58% wil deze informatie via internet ontvangen.
Het Voedingscentrum voorziet in die behoefte met de campagne “Het Nieuwe Eten”. De maandelijkse tipmailings over gezonder eten zijn een succes: in ruim een jaar tijd zijn er al meer dan 100.000 abonnees. Zie voor meer informatie de website van het Voedingscentrum.
Bron: Voedingscentrum
"Als ik me aanmeld voor het AGF Servicepunt, wat krijg ik dan?" Het is teveel om op te noemen. Vandaar dat we een overzicht hebben gemaakt.
