AGF Servicepunt
"Als ik me aanmeld voor het AGF Servicepunt, wat krijg ik dan?" Het is teveel om op te noemen. Vandaar dat we een overzicht hebben gemaakt.
woensdag 13 januari 2010 10:16 Steeds meer consumenten eten fruit omdat het gezond is. Bijna 63 procent van de Nederlanders eet fruit omdat het onmisbare voedingsstoffen bevat.Dat blijkt uit een onderzoek. Ten opzichte van 2005 is dat een stijging van 42 procent.
Het gros van de consumenten eet fruit vanwege de positieve werking van vitamine C op de weerstand. Bij de helft is de werking van fruitvezels op de spijsvertering het motief. Eenvijfde eet fruit om af te vallen.
Het percentage Nederlanders dat fruit eet omdat het lekker is, steeg naar 65 procent. Dat is bijna een verdubbeling. Desondanks slaagt 77 procent van de consumenten erin de dagelijks benodigde hoeveelheid te eten.
Vrijwel alle Nederlanders drinken wel eens een fruitdrankje als alternatief voor fruit. Ruim één op de vijf vindt dergelijke drankjes alleen lekker als er geen stukje in zitten.
"Als ik me aanmeld voor het AGF Servicepunt, wat krijg ik dan?" Het is teveel om op te noemen. Vandaar dat we een overzicht hebben gemaakt.
