Ga direct naar


Punt-paprika’s in spotlights bij tv-programma

Foto nieuws 01vrijdag 17 februari 2012 13:41 In elke aflevering van het populaire tv-programma ‘Robs Grote Tuinverbouwing’ wordt door de TV kok Jeremy Vermolen een heerlijk vers gerecht klaar gemaakt. In de aflevering van morgen, 18 februari, is er een kookitem met punt-paprika’s.

In het programma is te zien dat de punt-paprika’s gekocht worden bij groentespecialist en tevens ADN-lid Jan Dros in Schoonhoven.

Rob’s Grote Tuinverbouwing wordt uitgezonden op zaterdag 18 februari om 17.00 uur en wordt herhaald op zondag om 09.55 uur op SBS6.

Labels

«Terug

Reacties op "Punt-paprika’s in spotlights bij tv-programma"

Nieuw bericht

Overig nieuws > 2012

mei

april

maart

februari

januari


AGF Servicepunt

"Als ik me aanmeld voor het AGF Servicepunt, wat krijg ik dan?" Het is teveel om op te noemen. Vandaar dat we een overzicht hebben gemaakt.


AGF Agenda

Kijk hier voor een overzicht van alle activiteiten en evenementen in de AGF-branche in 2012.

AGF Marktplein

Dé marktplaats voor de groenteman waar vraag een aanbod bij elkaar komt. Winkel te koop? Inventaris verkopen? Of zoek je personeel? Ga dan naar www.agfmarktplein.nl. 100% gratis adverteren!

CAO 2010 - 2012

Op zoek naar de CAO voor de AGF Detailhandel? Stop met zoeken! Klik hier om de AGF CAO te downloaden.

Het weer

Gaat het regenen of wordt het morgen een warme dag met veel zon? Ga goed voorbereid de deur uit met de weersvooruitzichten.