AGF Servicepunt
"Als ik me aanmeld voor het AGF Servicepunt, wat krijg ik dan?" Het is teveel om op te noemen. Vandaar dat we een overzicht hebben gemaakt.
donderdag 09 februari 2012 10:51 Het is hoog tijd voor een nationaal akkoord over een nullijn voor iedereen. Dit pleidooi houdt Bernard Wientjes, voorzitter van ondernemersorganisatie VNO-NCW donderdag in een ingezonden brief in dagblad Trouw.Volgens Wientjes zou het van grote verantwoordelijkheid getuigen ''als de verlamde FNV-bonden de vakbondsrijen in dit zware economische tij zouden sluiten en samen met andere maatschappelijke spelers kiezen voor een solidair akkoord waarbij overheidssalarissen, sociale uitkeringen en marktlonen op nul worden gezet''.
Hervormingen
Dat verdeelt volgens hem niet alleen de pijn, maar levert onmiddellijk ook veel geld op.
''En maakt het mogelijk over te gaan tot echt noodzakelijke hervormingen en niet terecht te komen in weinig productief bekvechten over kortetermijnbezuinigingen'', aldus de werkgeversvoorman.
De nullijn zou volgens hem deel moeten uitmaken van een 'agenda 2012' om Nederland economisch krachtig te laten blijven. Het parlement moet de redding van de euro voluit blijven steunen, vindt hij. Daarvoor zijn ook hier, net als in Griekenland en Spanje, extra bezuinigingen nodig. ''Maar wel op een manier die onze bedrijven en economie niet schaadt.''
Bron: Nu.nl
"Als ik me aanmeld voor het AGF Servicepunt, wat krijg ik dan?" Het is teveel om op te noemen. Vandaar dat we een overzicht hebben gemaakt.
