AGF Servicepunt
"Als ik me aanmeld voor het AGF Servicepunt, wat krijg ik dan?" Het is teveel om op te noemen. Vandaar dat we een overzicht hebben gemaakt.
maandag 27 september 2010 11:45 Met ingang van 1 januari 2011 zijn verzekeraars wettelijk verplicht om een uitkering van een arbeidsongeschiktheidsverzekering als netto-bedrag uit te keren.Dat betekent dat de verzekeraar de verschuldigde inkomstenbelasting en inkomensafhankelijke premies volksverzekeringen (samen ‘de loonheffingen’) inhoudt op de uitkering. Zij dragen de loonheffingen af aan de Belastingdienst.
Dat betekent voor de ondernemers dat zij met ingang van 1 januari een lagere uitkering ontvangen dan ze gewend zijn. Deze voorheffing op de inkomstenbelasting is te vergelijken met de inhoudingen op het salaris van iemand die in loondienst is. De ondernemer kan de al betaalde loonheffing en de betaalde premie verrekenen bij de aangifte inkomstenbelasting.
Ondernemers met een AOV worden de komende weken op de hoogte gebracht door de verzekeraar.
"Als ik me aanmeld voor het AGF Servicepunt, wat krijg ik dan?" Het is teveel om op te noemen. Vandaar dat we een overzicht hebben gemaakt.
