In de eerste helft van 2011 volgen nog twee trainingen. Ook wordt dit jaar de leergang A gastheer/vrouw georganiseerd. Hieronder treft u meer informatie over en de agenda van de trainingen. Wanneer u uzelf of uw personeel wilt opgeven voor de training Voedingsadviseur, fax dan het inlegvel bij dit magazine volledig ingevuld retour.
In de praktijk
Na een succesvolle pilot van de training Voedingsadviseur in Noord Holland is de eerste training Voedingsadviseur gegeven in Best. Acht ondernemers deden hieraan mee. Ook groentespecialist Rob Beukert heeft deelgenomen aan de training Voedingsadviseur. Rob zegt over de training Voedingsadviseur:
“Het lijkt vooraf misschien wat gemakkelijker dan dat het is, maar hoe krijg je ‘Natriumarm’ goed op smaak en hoe zorg je voor voldoende voedingsstoffen in de vetarme maaltijd? Het blijkt dat de groenteman in zijn assortiment vrijwel altijd een oplossing heeft voor dit soort vragen. Deze training is voor mij vernieuwend en het stimuleert om meer te leren en meer te weten van onze producten en vooral wat ze doen in ons lichaam.”
Training Voedingsadviseur
De training is bedoeld voor ondernemers en werknemers met minimaal één jaar werkervaring en die een gezonde basis productkennis bezitten. Alle onderdelen van deze training zijn gericht op advies en gaan in op:
-
voedingsweg door het lichaam;
-
voedingswaarden;
-
vitaminen, mineralen etc.;
-
bereidingstechnieken;
-
diëten;
-
adviezen aan specifieke groepen klanten.
De training Voedingsadviseur duurt in totaal zes dagdelen (van 19.00 tot 22.30 uur).
De cursusprijs bedraagt € 760,= (excl. BTW) per persoon.
Leergang A gastheer en gastvrouw
Ook gepland voor dit jaar is de leergang gastheer en gastvrouw. Deze is bedoeld voor alle medewerkers in de AGF Detailhandel of Ambulante Handel. In deze training van twee avonden leer je de basisbegrippen van de verkoop, maar vooral ook advies geven aan de klant. Hoe presenteer je jezelf en de producten, hoe werk je veilig en hygiënisch, waar smaken producten naar, en wat kan de klant ermee doen.
Dit is een verkooptraining van twee avonden. De cursusprijs bedraagt € 210, = ( excl. BTW) per persoon.
Vergoedingen
Voor beide trainingen geldt dat de fondsvergoeding van CKO 40% bedraagt (netto cursusprijs). En het aanvragen van extra vergoeding de ESF (Europees subsidiefonds) via het HBD is mogelijk en bedraagt bruto 40%. Het uitbetalen van subsidies kan plaatsvinden na afloop van de cursus. Declaratieformulieren voor fondsvergoeding en kunt u vinden op I www.agfcko.nl.
Agenda
-
Voedingsadviseur: elke dinsdagavond van 14-9-10 t/m 16-11-10 te Rijswijk
-
Voedingsadviseur: elke woensdagavond van 6-10-10 t/m 24-11-10 te Zwolle
-
Voedingsadviseur: elke woensdagavond van 2-2-11 t/m 16-3-11 te Wageningen
-
Leergang A gastheer/gastvrouw: dinsdagavond 16 en 23 november 2010 te Goes
Aanmelden
Voor deelname aan deze trainingen kunt u zich opgeven via E martin@cko-infoplein.nl met vermelding van naam of namen deelnemers, adresgegevens en telefoonnummer contactpersoon.
Mocht een training Voedingsadviseur niet bij u in de buurt worden gegeven, laat dit dan aan ons weten. Wij zijn bezig te onderzoeken of er nog twee extra trainingen Voedingsadviseur in 2011 kunnen worden gegeven. Kijk voor meer informatie, ook over overige cursussen en trainingen, op de cursusagenda op I www.agfcko.nl.