Ga direct naar


Chiquita organiseert BananaCatch promotie

chiquitamaandag 31 mei 2010 12:44 Ieder jaar organiseert Chiquita innovatieve promoties die dichtbij haar product en merk staan en de bananenverkopen bij de Groente- en Fruitspecialist stimuleren.

Vanaf vandaag start bij 400 Groente- en Fruitspeciaalzaken de Chiquita BananaCatch promotie.  

De BananaCatch is een leuk vangspel in de bekende Chiquita kleuren. Een spel voor jong en oud en een prachtig cadeau om weg te geven. Tijdens de actieperiode, week 22 tot en met week 25 aanstaande, kan de consument bij een deelnemende Groente- en Fruitspeciaalzaak voor de gratis BananaCatch sparen. 

Voor meer informatie:

Chiquita Nederland
Michelle den Boer
Tel: 0183-693111
Email: info@chiquita.nl

Labels

«Terug

Reacties op "Chiquita organiseert BananaCatch promotie"

Nieuw bericht

Overig nieuws > 2012

mei

april

maart

februari

januari


AGF Servicepunt

"Als ik me aanmeld voor het AGF Servicepunt, wat krijg ik dan?" Het is teveel om op te noemen. Vandaar dat we een overzicht hebben gemaakt.


AGF Agenda

Kijk hier voor een overzicht van alle activiteiten en evenementen in de AGF-branche in 2012.

AGF Marktplein

Dé marktplaats voor de groenteman waar vraag een aanbod bij elkaar komt. Winkel te koop? Inventaris verkopen? Of zoek je personeel? Ga dan naar www.agfmarktplein.nl. 100% gratis adverteren!

CAO 2010 - 2012

Op zoek naar de CAO voor de AGF Detailhandel? Stop met zoeken! Klik hier om de AGF CAO te downloaden.

Het weer

Gaat het regenen of wordt het morgen een warme dag met veel zon? Ga goed voorbereid de deur uit met de weersvooruitzichten.